چگونه کمر شلوار جین را گشاد کنیم؟

کمر شلوار جین شما کمی بیش از حد تنگ است، و  به شلوار جدیدی فکر کرده اید. هرگز نترسید ، می توانید شلوار جین خود را کمی گشاد و دوباره استفاده کنید. می توانید روی آن کمی آب گرم اسپری کنید و شلوار جین را با دستان بکشید ، یا حتی می توانید با شلوار جین خود به حمام بروید. اگر این راهها جوابگو نبود در نهایت می توان مقداری پارچه جین به کمر آن اضافه کرد.
کد : 76
تاریخ انتشار : شنبه 30 آذر 1398
print
بازدید : 8373

با استفاده از آب گرم و کشش توسط دست

کمر شلوار و اطراف آن را با آب گرم اسپری کنید. کمر شلوار باید به خوبی خیس شده باشد. آب به کشش الیاف شلوار جین کمک خواهد کرد. حتماً قسمت داخل و بیرون کمر را اسپری کنید. 
اگر بطری اسپری ندارید ، فقط می توانید قسمت کمر را در آب گرم فرو کنید.

کمر را با دستان خود بکشید. بخشی از بند کمر را در هر دست نگه دارید و با دستی دیگر آن را محکم به بیرون بکشید. 

شلوار جین را وقتی که دکمه آن بسته است ، نکشید ، زیرا می تواند دکمه را بکند.
همچنین ، دقیقاً از زیر نوار و دور کمر بگیرید. شلوار جین را نیز به این روش بکشید. شما سعی می کنید الیاف را شل کنید ، بنابراین باید بیشتر از یک جهت بکشید.
بر روی حلقه های کمربند نکشید ، زیرا می توانید آنها را پاره کنید.

روش دیگر:  اگر شلوار جین به دلخواه شما کشیده نشده است ، ممکن است به قدرت عضلات بیشتری احتیاج داشته باشید. روی قسمت داخلی کمر بایستید و در حالی که روی طرف دیگر بند کمر نگه داشته اید ، بالا بکشید. 

همچنین می توانید از کسی کمک بگیرید تا شلوار جین را بکشد. آنها یک طرف را می گیرند ، و شما طرف دیگر را می گیرید.

کشش شلوار جین در حمام
شلوار جین خود را مانند معمول بپوشید. در صورت امکان سعی کنید دکمه آن را ببندید ، زیرا این امر به کشش دور کمر آن کمک خواهد کرد. 
آب در حالی که بدن شما کشش واقعی را انجام می دهد ، به باز شدن الیاف کمک می کند.
حمام گرم را آماده کنید. وان را با آب گرم پر کنید. از آب گرم و مواد شوینده استفاده نکنید و صابون یا کف را به آب اضافه نکنید. فقط از آب خالص استفاده کنید. آن را به اندازه کافی گرم کنید تا احساس راحتی کنید. 
از صابون استفاده نکنید زیرا در این صورت باید مجدد شلوار را بشویید.

در حالی که شلوار جین را پوشیده اید ، داخل وان فرو روید. ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما راهی آسان برای کشش آن است! اطمینان حاصل کنید که بند کمر کاملاً زیر آب فرو رفته است. 

با پوشیدن شلوار جین در حالت عادی و بدون آب می توانید به همان نتیجه برسید ، اما مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. 

10 تا 15 دقیقه بنشینید. بگذارید شلوار جین برای مدتی با شما در حمام خیس شود. سعی کنید در قسمت کمر خم شوید ، تا به کشیدگی قسمت کمر در قسمت خاص کمک کند. 

شلوار جین را صاف بگذارید تا خشک شود. تا آنجا که می توانید آب را از شلوار جین خارج کنید ، اما شلوار جین را در خشک کن قرار ندهید ، زیرا این کار باعث می شود تا شلوار دوباره کوچک شود. آنها را روی یک حوله یا یک قفسه خشک کن بگذارید و یک شب بگذارید تا خشک شود. 
همچنین می توانید آنها را در خارج از خانه آویزان کنید تا روی بند لباس خشک شود.

یک شکاف کوچک در امتداد درز جانبی
 از بالای بند کمر برش دهید، یعنی همان خط دوخته شده v شکل در شلوار بین جیب و کمر است. شما 2 تا 3 اینچ (5.1 تا 7.6 سانتی متر) برش خواهید زد. 
حتماً در امتداد درز برش بزنید ، جایی که شلوار در کنار آن دوخته شده است. وقتی کمی آن را باز می کنید ، یک V  خواهید داشت.
در این روش یک قطعه پارچه اضافی را در هر طرف بند کمر اضافه می شود.
یک تکه پارچه را مطابق تصویر برش دهید. فقط دقت کنید که پارچه را از یک رنگ مشابه انتخاب کنید. پارچه را دو برابر طول برش یا کمی بیشتر برش بزنید. آن را از وسط تا کنید، اطمینان حاصل کنید که در طول برش پارچه از پهلوها امتداد دارد. 
پارچه را در جای خود قرار دهید. قسمت V  را به اندازه مناسب باز کنید. پارچه را در پشت آن قرار دهید. از سوزن های ته گرد برای چسباندن قطعات به یکدیگر در امتداد هر دو لبه استفاده کنید. 
برای چسباندن لبه ها در محل ، قطعات پارچه را در کنار هم نگه دارید و سوزن ها را از داخل پارچه قرار دهید. 
یک کوک زیگزاگ را در امتداد لبه ها بدوزید. چرخ خیاطی خود را طوری تنظیم کنید تا یک عرض بخیه پهن و فشره را انجام دهد. دوخت را در دو طرف لبه اتصال دو پارچه بزنید ، همانطور که می خواهید پارچه را در زیر آن قرار دهید. 
پارچه اضافی را از داخل برش دهید. حدود یک یا دو سانت از دوخت فاصله داده و پارچه اضافی را برش بزنید.
print
ثبت 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
همه روزه از شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 7 عصر
ساعت کاری فروشگاه مرکزی کاچیران